Na ndiqni edhe në

Shqiptar

I lidhur me ish-konkurrenten e Përputhen? Reagon për herë të parë Bes Kallaku!

I lidhur me ish-konkurrenten e Përputhen? Reagon për herë të

Prej disa ditësh aktori Bes Kallaku po përflitet për një romancë me një nga ish-konkurrentet e Përputhen, Çiljeta Kormuzi. Thashethemet u ndezën më shumë pasi Çiljeta postoi një foto në Instagram me Besin, pasi një shoqe e kishte uruar.

I lidhur me ish-konkurrenten e Përputhen? Reagon për herë të

Sot ka ardhur edhe reagimi i parë nga Besi.

Në një prononcim për Anabel, Besi mohon të jetë në lidhje me Çiljetën.

“Ajo është menaxherja e Mandit të Nishtullës. Kemi rastisur në koncert së bashku me Mandin dhe me të në Bruksel. As nuk kam pikën e lidhjes me të! Më mbani larg këtyre lajmeve të stisura, ju lutem. Kam të tjera prioritete në jetë. Faleminderit!”, tha Besi./K.C/dritare.net