Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Jonida publikon foton e fshehtë dy orë pas lindjes dhe tregon eksperiencën e mëmësisë!

Jonida publikon foton e fshehtë dy orë pas lindjes dhe tregon

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka ndarë së fundmi një foto e shkrepur dy orë pas lindjes së djalit të saj.

Jonida në ‘Instagram’ ka treguar se ajo ditë ka qenë mjaft e vështirë por ardhja në jetë e djalit ia ka zbukuruar akoma dhe më shumë jetën, duke e bërë që të harrojë lodhjen.

Sakaq shton se pavarësisht pagjumësisë, dhe ditëve me stres ajo është e bekuar për ardhjen në jetë të djalit dhe vëllait të Emit./M.K-dritare.net