Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Jul Deda tregon çiftin e ri që po krijohet në BBVIP!

Jul Deda tregon çiftin e ri që po krijohet në BBVIP!

Julian Deda ka deklaruar sot se çifti i radhës që do të krijohet në BBVIP3 do të jetë Fatjoni dhe Rike.

Juli teksa po bisedonte me Riken, i tha se shoqëritë e bukura përfundojnë me puthje në fund.

Pjesë nga biseda:

Rike: Pse mendon se mund të krijohem çift?

Juli: Po të pret tjetri, por ai nuk…

Rike: Këto mistrecet ma futën në mend se unë në autobus dhe nuk po kuptoja asgjë Po jo mo është thjeshtë një shoqëri e bukur

Juli: Ua, këto shoqëritë e bukura. T’kam xhan, t’kam xhan por kur t’iu shoh duke u puthur.

Rike: Jo s’jam ashtu. S’ka asgjë të keqe por kur nuk ka./M.K-dritare.net