Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ka një datë dhe ftesat janë gati, ja kur do të martohet Rudina Dembacaj!

Ka një datë dhe ftesat janë gati, ja kur do të martohet

Rudina Dembacaj dhe Mark Froku do të bëjnë dasmë. Kohët e fundit kishin filluar të qarkullonin zëra se dasma ishte afër ndërsa sot është bërë e ditur se data dhe ftesat janë gati. Çifti do të martohet më 1 tetor.

“Me bekimin e fëmijëve tanë Viktoria, Leonard, Erta dhe Mara dëshirojmë të kurorëzojmë dashurinë tonë përpara Zotit, familjarëve dhe miqve që na gëzojnë jetën! Ndaj do të ishim të lumtur t’ju kishim në festën tonë të paharrueshme, ditën e premte, 01.10.2021, ora 19:00. Lutem konfirmimin tuaj sa më herët”, shkruhet në ftesën e dasmës së çiftit. Kujtojmë se Rudina dhe Marku u martuan në gjendjen civile në janar të këtij viti. Çfarë thuhet në këto raste? Të na trashëgohet çifti./M.M-dritare.net

Ka një datë dhe ftesat janë gati, ja kur do të martohetKa një datë dhe ftesat janë gati, ja kur do të martohetKa një datë dhe ftesat janë gati, ja kur do të martohet