Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Keisi i dha fund marrëdhënies, Sabiani mbështet Kristin nga jashtë

Keisi i dha fund marrëdhënies, Sabiani mbështet Kristin nga

Dje Keisi dhe Kristi folën hapur me njëri-tjetrin dhe vendosën ta lënë me kaq marrëdhënien e tyre, të paktën tani për tani. Të dy ndihen më të qetë dhe po bëjnë lojën e tyre. Ajo cfarë ka habitur publikun është mbështetja që po i jep Sabiani Kristit nga jashtë.

Në Instastory ai ka publikuar mesazhet e dërguara sot ku duket se ka shënuar emrin e Armaldos për të dalë jashtë shtëpisë dhe sipër fotos ka shkruar: "Forca Kristi, mos dil dhe lufto për atë që do". /A.S-Dritare.net