Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kiara largohet nga shtëpia e Big Brother

Kiara largohet nga shtëpia e Big Brother

Kiara ishte banorja që u largua sot nga shtëpia e Big Brother. Ajo nuk mundi dot të fitonte përballë Oltës. Luizi u prek dhe shpreson që ajo të ketë një biletë kthimi. /A.S-Dritare.net