Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Klea Huta kalon ditë të vështira: Nuk jam ndier kurrë kështu! 

Klea Huta kalon ditë të vështira: Nuk jam ndier kurrë


Këngëtarja dhe aktorja Klea Huta ditët e fundit nuk po i kalon fort mirë. Klea tregoi për ndjekësit në Instagram se 24 orët e fundit ka qenë jo mirë nga gjendja shëndetësore, aq sa përpos simptomave të tjera ka kaluar edhe sulme paniku.

“24 orëshi i fundit ishte sfidues. Simptoma të çuditshme që filluan me kriza barku, shqetësime gastrointestinale, dhembje trupi e deri ne sulme paniku. Vendosa të vishem, të lyhem, e të dal e të mos i bej shoqëri krevatit dhe pse fizikisht jam e pafuqishme dhe ndihem çuditshem. Never ever felt this way in my Life. Uroi shumë që të jeni mirë dhe kujdesuni për veten.”, shkruan Klea në Instagram./K.C/dritare.net

Klea Huta kalon ditë të vështira: Nuk jam ndier kurrë