Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ku po i kalojnë pushimet princ Leka me të bijën Geraldine!

Ku po i kalojnë pushimet princ Leka me të bijën Geraldine!

Princ Leka dhe vajza e tij princesha Geraldine po i kalojnë pushimet në Gjirin e Lalëzit. Princi postoi një foto të ëmbël me të bijën në Instagram. Të dy shihen pranë detit, me princeshën Geraldine hipur në qafën e babit. Duket që princesha është rritur shumë tani dhe qesh e argëtohet me të atin.

Ku po i kalojnë pushimet princ Leka me të bijën Geraldine!

Ndërsa poston këtë foto të bukur, princ Leka shkruan në Instagram:

“Duke ju përshëndetur nga pushimet e verës me beben Geraldine. Pushime në Shqipërinë time!”/K.C/dritare.net