Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kush do ta lërë sonte shtëpinë mes Armaldos, Luizit, Efit dhe Xhonatanit!

Kush do ta lërë sonte shtëpinë mes Armaldos, Luizit, Efit

Armaldo, Luizi, Efi dhe Xhonatani, janë sonte në nominim. Njëri prej katër banorëve do të lërë sonte shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Kush prej tyre ju pëlqen më shumë dhe cili mendoni se do të largohet sonte?

Votoni në sondazh!/L.F-dritare.net

Poll