Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ledina Celo, Jennifer Lopez shqiptare!

Ledina Celo, Jennifer Lopez shqiptare!

Kur mendojmë emrat e industrisë së huaj në muzikë, Jennifer Lopez mbetet një ikonë. E tonifikuar dhe me një energjike si pakkush edhe pse 52 vjeç. Krahasimin më të mirë mund ta bëjmë me Ledina Celon. Fotot e saj nga pushimet po çmendin rrjetin kohën e fundit.

Ledina Celo, Jennifer Lopez shqiptare!

Ka edhe nga ata që e kritikojnë për fotot që publikon në rrjetet sociale edhe pse janë më të paktë nga ata që e përgëzojnë për trupin.

Ledina Celo, Jennifer Lopez shqiptare!

Ledina është nënë e dy fëmijëve.

Ledina Celo, Jennifer Lopez shqiptare!

Dhe pse vitet kanë kaluar shumë vite që kur ajo ka dalë për herë të parë në skenën shqiptare, mbetet e njëjta vajzë e bukur bionde me kaçurrela./L.F-dritare.net