Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ledioni mbledh banorët e Big Brother Vip 3. Pse mungojnë Romeo dhe Sara!

Ledioni mbledh banorët e Big Brother Vip 3. Pse mungojnë Romeo dhe


Ledion Liço ka mbledhur në studion e Big Brother Vip të gjithë konkurrentët. Ama veç dy mungojnë, Sara dhe Romeo.

Ledioni tha se Sara Gjordeni mungon për shkak të shtatzënisë, ndërsa për Romeon u shpreh se: “Nuk iu përgjigj ftesës për të shkuar në studio, dhe arsyet pse, nuk i dimë."/K.C/dritare.net