Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rrjeti u çmend për Donaldin: Kjo është ajo që dua!

Rrjeti u çmend për Donaldin: Kjo është ajo që dua!

Lojë apo dashuri, komentet ndaj marrëdhënies së Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj në shtëpinë e Big Brother, ishin të shumta.

Rrjeti u çmend për Donaldin: Kjo është ajo që dua!

Donaldi dhe Beatrix në emision pranoi se kanë pëlqime ndaj njëri-tjetrit.

Rrjeti u çmend për Donaldin: Kjo është ajo që dua!

“Unë e di shumë mirë çfarë dua dhe ajo që dua është kjo,” tha Donaldi, duke lënë të kuptojë se do t’i japë një mundësi romancës me këngëtaren.

Rrjeti u çmend për Donaldin: Kjo është ajo që dua!

Ndërsa Beatrix u shpreh se ndihet në siklet, kjo edhe për shkak të marrëdhënies së mëparshme të Donaldit me moderatoren Bora Zemani./L.F-dritare.net

Rrjeti u çmend për Donaldin: Kjo është ajo që dua!Rrjeti u çmend për Donaldin: Kjo është ajo që dua!