Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Luizi i shqetësuar si e sheh Kiara nga jashtë. Reagon moderatorja

Luizi i shqetësuar si e sheh Kiara nga jashtë. Reagon moderatorja

Sot në mëngjes në një bisedë me Visin, Luizi i ka shprehur atij shqetësimin se nuk e di si po e sheh Kiara nga jashtë. Ai tregoi se e kishte planifikuar që të dilnin bashkë nga Big Brother e se do t’i përballonin bashkë të gjitha.

"Nuk e di çfarë është duke bërë Kiara, nuk e di si më ka parë jashtë, nuk e di çfarë po lexon. E kisha llogaritur të dilnim bashkë dhe t’i përballonim të gjitha bashkë jashtë, thashethemet, presionin e njerëzve", tha Luizi.

Kiara nga ana tjetër e ka postuar këtë moment në Instastory duke treguar se ajo po e ndjek 24 orë. "Zgjohem dhe fle përballë teje. 24/24 vetëm me ty! Vazhdo përpara Luani im!", ka shkruar ajo. /A.S-Dritare.net

Luizi i shqetësuar si e sheh Kiara nga jashtë. Reagon moderatorja