Na ndiqni edhe në

Shqiptar

S’ka më dyshime! Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë me fotot e ëmbla

S’ka më dyshime! Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë me

Prej ditësh në portale qarkullon lajmi se moderatorja e dashur Marina Vjollca është shtatzënë. Po, ajo do të bëhet mami për herë të parë. Tanimë lajmi i bukur u konfirmua edhe nga vetë Marina. Ajo postoi disa foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

S’ka më dyshime! Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë me

Marina thotë se është e bekuar që më në fund ajo dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë.

S’ka më dyshime! Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë me

"Jam e bekuar! Faleminderit Zot për gjithçka!”, shkroi moderatorja.

S’ka më dyshime! Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë me

Nuk kanë munguan dhe urimet për çiftin nga personazhet e njohura.

S’ka më dyshime! Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë meS’ka më dyshime! Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë meS’ka më dyshime! Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë me

Dritare.net i uron Marinës shtatzëni të mbarë!/K.C/dritare.net