Na ndiqni edhe në

Shqiptar

M’u shemb bota, doja të dilja, Roza Lati tregon momentin më të vështirë në BBVIP!

M’u shemb bota, doja të dilja, Roza Lati tregon momentin më

Roza Lati ka rrëfyer një ndër momentet më të vështira në BBVIP, pas sherrit me Meritonin.

“Momenti i vështirë për mua ishte situata me Meritonin. Bora, unë jam anëtare nderi e Shoqatës së Jetimëve, unë e kam zemrën shumë të madhe për fëmijët, për jetimët, bëj shumë, kam bërë shumë. Dhe unë në Big Brother të përplasesha me një të vërtetë të tillë, m’u shemb bota.

U ndjeva shumë keq. Nuk di nëse e keni parë atë prime. Ngrihesha nga divani, shkoja në dhomë dhe qaja fshehurazi. Më mbytën lotët e mia. Ka qenë një pikë në lojën e Big Brother që edhe kam dashur të shkëputem“, tregoi Roza në Cherry on Top./ dritare.net