Na ndiqni edhe në

Shqiptar

"Ndahen" Fifi dhe Graniti: Të dua si person, por nuk mund të kemi gjë bashkë!

"Ndahen" Fifi dhe Graniti: Të dua si person, por nuk mund të

Dy prej personazheve më të komentuar në Big Brother Albania VIP janë Fifi dhe Granit Cana. Që prej javës së parë dyshja u përfol se mund të niste më shumë se shoqëri. Nga dita në ditë, ata janë parë më të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa Fifi ka bërë edhe skena të shumta xhelozie. Megjithatë, duket se situata ka marrë rrjedhë tjetër. Graniti pas mbrëmjes së të premtes i ka thënë këngëtares se e do shumë por se nuk mund të ketë më shumë se shoqëri me të.

I thashë që e dua shumë si person, por smund të ndodhë diçka mes nesh”, ka pohuar Graniti teksa i ka treguar më pas banorëve situatën. Fifi është ndjerë keq nga tërheqja e Grantit, ndërsa Semi i tha këtij të fundit se bërë shumë që e sqaroi situatën./M.M-dritare.net