Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Olta Gixhari poston fotot e ëmbla me djalin e porsalindur

Olta Gixhari poston fotot e ëmbla me djalin e porsalindur

Disa ditë më parë aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të dytë. Sot aktorja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto me të birin e porsalindur. Në foto shihet Olta që mban në krahë djalin gjatë një vizite në Madrid.

Olta Gixhari poston fotot e ëmbla me djalin e porsalindur

Po ashtu bebi i vogël, emri e të cilin ende nuk e dimë, ka dalë një xhiro me mamin me karrocë në Madrit.

Olta Gixhari poston fotot e ëmbla me djalin e porsalindur

Muajt e fundit të shtatzënisë Olta i kaloi në Spanjë, aty ku solli në jetë edhe djalin e madh, Amarin dhe ku jetoi me bashkëshortin e saj për disa vjet. Ajo u kthye në Shqipëri kur mori pjesë në edicionin e dytë të Big Brother Vip 2 dhe qëndroi për një kohë të gjatë./K.C/dritare.net