Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Orinda nxjerr fotot e lindjes, falënderon Orion Gliozhenin!

Orinda nxjerr fotot e lindjes, falënderon Orion Gliozhenin!

Pak ditë pasi erdhi në jetë Atara, këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta ndau me ndjekësit në Instagram disa çaste nga lindja. Orinda postoi disa foto nga sjellja në jetë e të voglës së saj, ndërsa falënderon mjekun Orion Gliozheni për përkujdesjen.

“Ishte nje pritje e embel e bekuar! Mora qetesine per te cilen kisha nevoje. Me shume falenderime e mirenjohje ndaj doktor Orion Gliozheni, familjes se tij dhe te gjithe stafit te klinika "Gliozheni". E per ta finalizuar shkelqyer lindjen e Atares ne maternitetin Koco Gliozheni. Falenderime e mirenjohje per te gjithe stafin e spitalit qe me bene te ndjehem aq mire me perkujdesjen e tyre ndaj meje dhe Atares. Zoti ju bekofte!”, shkroi Orinda në Instagram./K.C/dritare.net

Orinda nxjerr fotot e lindjes, falënderon Orion Gliozhenin!Orinda nxjerr fotot e lindjes, falënderon Orion Gliozhenin!Orinda nxjerr fotot e lindjes, falënderon Orion Gliozhenin!Orinda nxjerr fotot e lindjes, falënderon Orion Gliozhenin!Orinda nxjerr fotot e lindjes, falënderon Orion Gliozhenin!