Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rikthehet Andi dhe sqaron situatën: Jam i pastër, nuk dua t’ia di çfarë thonë të tjerët!

Rikthehet Andi dhe sqaron situatën: Jam i pastër, nuk dua t’ia

Andi është rikthyer sot në “Për’puthen Prime”, pas disa ditëve mungesë. Ndërsa është pyetur nga moderatorja, Bora Zemani për mungesën e tij, ai ka theksuar se ka qenë i sëmurë dhe ka munguar sepse kishte mbetur pak pas, me një investim që kishte menduar të bënte. Andi ka shtuar se nuk e ka menduar të nevojshme të konsultohej me produksionin,ndërsa nuk ka lënë pa përmendur edhe foton me Melisën, të publikuar disa ditë më parë. “Po e kam parë, mendoj që njerëzit kanë qejf të merren me llafe. Po gjërat u panë dhe u vërtetuan.”, ka thënë ai./M.M-dritare.net