Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rikthehet për herë të dytë. Liam Mandiaro banori më i ri në BBVIP!

Rikthehet për herë të dytë. Liam Mandiaro banori më i

Liam Mandiaro është banori më i ri i “Big Brother VIP 3”, i cili bëhet pjesë për herë të dytë në këtë format.

Ai ka qenë konkurrent në “Big Brother 5” dhe do ta përjetojë sërish të njëjtën eksperiencë.

“Jeta më ka bërë të luftoj. Unë e marr frikën aty brenda”, ishin fjalët e Liamit përpara hyrjes së tij në shtëpi./ dritare.net