Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rrëfehet Sara Gjordeni: Së shpejti dasmë me Bardhin!

Rrëfehet Sara Gjordeni: Së shpejti dasmë me Bardhin!

Ish-banorja e BBVIP, Sara Gjordeni ka folur së fundmi për jetën e saj private dhe planet për një martesë me Bardhin.

Sara ka treguar se dasma është në planet e tyre si çift para se të vijë në jetë bebi, ndërsa për gjininë dëshiron që të jetë vajzë.

“Është në planet e së ardhmes para lindjes së bebit. Këtë vit ia kemi lënë vëmendjen motrës së Bardhit, besoj se vitin tjetër mund të kemi diçka

Ne fillim unë doja një djalë dhe Bardhi një vajzë, ndërsa tani unë dua një vajzë dhe Bardhi një djalë”, tregon Sara./M.K-dritare.net