Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Sara Hoxha kthehet pas në kohë, publikon foton e rrallë me të atin

Sara Hoxha kthehet pas në kohë, publikon foton e rrallë me

Sara Hoxha kthehet pas në kohë dhe kujton të atin, Dritan Hoxha i cili ndërroi jetë 13 vjet më parë.

Trashëgimtarja e Top Channel postoi një foto në Instagram, nga koha ishte e vogël. Në foton bardhë e zi shihet Sara përkrah babait.

Këtë foto të bukur Sara e shoqëron me një zemër.

Sara Hoxha kthehet pas në kohë, publikon foton e rrallë me

Dritan Hoxha lindi më 16 tetor 1968 dhe ishte një biznesmen i suksesshëm dhe themelues i Top Medias.

Ai ndërroi jetë më 23 maj të vitit 2008 pas një aksidenti me makinën e tij, Ferrari në anë të Lanës në Bulevardin “Bajram Curri”, Tiranë./K.C/dritare.net