Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Seti fotografik i Oriola Marashit në Toskana na la pa fjalë të gjithëve!

Seti fotografik i Oriola Marashit në Toskana na la pa fjalë të

Modelja e njohur Oriola Marashi njihet tashmë si ndër femrat më të bukura shqiptare, por me fotot e fundit ka ‘çmendur’ rrjetin.

Oriola ka realizuar një set fotografik në Toskana, Itali ku nuk ka ngurruar t’i ndajë ato me ndjekësit e saj në ‘Instagram’.

Modelja në setin e realizuar duket në super formë,në një makinë luksoze dhe e veshur me stil./M.K-dritare.net