Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Video/ Po performonte në skenë, Dua Lipës i ndodh e papritura!

Video/ Po performonte në skenë, Dua Lipës i ndodh e papritura!

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa së fundmi po zhvillon turne në vende të ndryshme të botës.

Në një prej performancave, teksa ishte duke kënduar hitin “Levitating” artistes i ka ndodhur e papritura në skenë.

Kjo pasi skena ishte e zbukuruar ndërsa në një moment artistja tenton të ndalë një balon me këmbë dhe taka e saj ngec aty.

Fatmirësisht, ky episod nuk ka përfunduar në incident për artisten./M.K-dritare.net