Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Xhemi Shehu i bashkohet e para sfidës së Instagramit të gjelbër!

Xhemi Shehu i bashkohet e para sfidës së Instagramit të

Raporti i fundit i OKB mbi ngrohjen globale dhe pakësimin e gjelbërimit është bërë shkak për nisjen e një sfide në rrjetet sociale. Moderatorja Bieta Sulo është ajo që e nisi, duke postuar një foto mes gjelbërimit dhe duke ftuar të gjithë ndjekësit të postojnë foto në një mjedis të gjelbër.

Xhemi Shehu i bashkohet e para sfidës së Instagramit të

Nismës së saj "Instagrami i gjelbër" iu bashkua moderatorja Xhemi Shehu, e cila ka postuar fotot e saj në një mjedis me gjelbërim e agrume.

Xhemi Shehu i bashkohet e para sfidës së Instagramit të

Xhemi Shehu i bashkohet e para sfidës së Instagramit të

Ajo ka publikuar disa momente me miqtë në natyrë dhe një foto të dy djemëve të saj, Gabriel dhe Martin. Në foton e publikuar dy të vegjëlit e moderatores shfaqen në natyrë, të ulur duke shijuar frutat dhe diellin./M.T/dritare.net