Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Yll në qiell/ Dhurata Dora merr dhuratën më të veçantë nga fansat!

Yll në qiell/ Dhurata Dora merr dhuratën më të

Këngëtarja Dhurata Dora ka treguar se ka marrë një dhuratë shumë të veçantë nga ndjekësit e saj. Përmes videove në Instastory ajo ka zbuluar se emri i saj është regjistruar në regjistrin online të yjeve. Fansat kanë blerë një yll online me emrin e saj dhe artistja e ka pëlqyer pafund këtë dhuratë.

"Oh Zot, mbështetësit e mi janë më të mirët! Faleminderit! Ju dua të gjithëve shumë! E regjistruar zyrtarisht në regjistrin zyrtar online të yjeve si Dhurata Dora”, shkruan ajo./M.M-dritare.net

Yll në qiell/ Dhurata Dora merr dhuratën më të
Yll në qiell/ Dhurata Dora merr dhuratën më të