Na ndiqni edhe në

Sport

Euro 2020/Ja cilat janë formacionet e finales së madhe!

Euro 2020/Ja cilat janë formacionet e finales së madhe!

Janë bërë publike formacionet zyrtare të finales së madhe mes Anglisë dhe Italisë. Rreshtimi i trajnerëve ka ardhur pa surpriza, ndërsa mesa duket të dyja skuadrat nuk kanë bërë ndryshime në formacione.

I vetmi ndryshim është te Anglia. As Saka dhe as Sancho nuk është në fushë sepse Southgate ka aktivizuar Trippier në mesfushë./M.M-dritare.net

Euro 2020/Ja cilat janë formacionet e finales së madhe!