Na ndiqni edhe në

Sport

Finalja e Euro 2020, prince George në stadium për të mbështetur "Tre luanët"!

Finalja e Euro 2020, prince George në stadium për të

Anglia ka kaluar në epërsi në minutën e dytë ndaj Italisë në finalen e madhe të Euro 2020 duke ngritur peshë zemrat e tifozëve në Wembley. Luke Shaw shënoi një gol historik vetëm dy minuta pas fillimit të ndeshjes. Në stadium është parë princ George duke festuar golin bashkë me dy prindërit, princin William dhe Kate-in./M.M-dritare.net