Na ndiqni edhe në

Sport

Nis finalja e madhe, Anglia shënon golin e parë!

Nis finalja e madhe, Anglia shënon golin e parë!

Ka nisur finalja e Kampionatit Evropian dhe surpriza e parë vjen nga Luke Shaw që në minutën e tretë i ka shënuar golin e parë Italisë. Kështu aktualisht jemi Itali-0--Angli-1. Tani presim çfarë do të ndodhë në finalen e madhe që po mban para ekranit tifozët evropianë dhe jo vetëm./M.M-dritare.net