Na ndiqni edhe në

Sport

Shqipëria në avantazh/Manaj ngre peshë zemrat e tifozëve!

Shqipëria në avantazh/Manaj ngre peshë zemrat e tifozëve!

Në minutën e 32’ të ndeshjes Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj San Marinos. Rei Manaj shënoi gol dhe ngriti peshë zemrat e tifozëve. Në minutën e 35’ Manaj shënoi sërish, por goli u anulua për pozicion jashtë loje. Rastet për të shënuar, ishin të shumta në këtë pjesë të parë duke rritur shpresat se kjo garë do të mbyllet me një rezultat të kënaqshëm ndaj kuq e zinjve./L.F-dritare.net