Na ndiqni edhe në

Sport

Video/ Flamuri gjigant që do shpaloset në stadiumin "Air Albania"!

Video/ Flamuri gjigant që do shpaloset në stadiumin "Air

Një flamur gjigant pritet të shpaloset sot në stadiumin "Air Albania" ku Shqipëria do të luajë ndeshjen e fundit të kualifikueseve në Euro 2024 me Ishujt Faroe.

Flamuri gjigant kuqezi na sjell në mende ndeshjen historike të kombëtares shqiptare kur mposhti Greqinë me rezultatin 2-1, menjëherë pasi fqinjët tanë kishin dalë fitues të Kampionatit Europian në atë kohë.Gjithashtu programi i kombëtares parashikon festë në sheshet kryesore të Tiranës, dhe spektakël fishekzjarresh deri në orën 24:00./K.C/dritare.net

Video/ Flamuri gjigant që do shpaloset në stadiumin "Air