Na ndiqni edhe në

Sport

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni shembull nga Tirana!

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni

Finalja e Champions League që po mbahet në Paris nuk ka njisur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Bëhet fjalë për dy vonesa prej 15 miutash para ndeshjes gjë kjo që ka bërë që tifozët të acarohoen dhe të revoltuar t'i kërkojnë llogari autoriteteve parisiene për keqmenaxhimin e situatës.

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni

Në komentet e tyre, tifozët shkruajnë se Parisi duhet të marrë shembull nga Tirana, që organizoi në mënyrë perfekte finalen e madhe të Conference League, ku nuk pati asnjë problematikë.

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni

Vonesat në finalen e Champions/ Rrjeti fajëson Parisin: Merrni

Disa prej komenteve madje propozojnë që finalja e Champions League vitin tjetër të mbahet në Tiranë./M.K/dritare.net