Na ndiqni edhe në

Modë

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më e qeshur se kurrë!

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Zonja e Parë shkëlqen e veshur me Balenciaga, në daljen e saj të fundit në Shtëpinë e Bardhë, teksa kanë nisur përgatitjet për zbukurimet e festave. Në një formë të shkëlqyer ajo mirëpriti pemën gjigande të krishtlindjeve.

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Ajo do të dekorojë Shtëpinë e Bardhë për herë të fundit. Në janar Melania së bashku me bashkëshortin Donald Trump, do të largohen për t’ia lënë vendin Jill dhe Joe Biden.

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Ajo i përshëndeti me shumë dashuri të gjithë fotografët, ndërsa nuk e fshehu aspak gëzimin në prag festash.

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Ka jo pak nga ata që mendojnë se gëzimi i Melanias lidhet me faktin se ajo më në fund do të largohet nga Shtëpia e Bardhë, për t’iu rikthyer jetës normale, por si gjithmonë në luks.

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Sipas thashethemeve, ka jo pak shanse që ajo të divorcohet nga bashkëshorti i saj, pas mbarimit të mandatit presidencial.

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Nëse një buzëqeshje e tillë verbuese nuk ishte parë kurrë në katër vitet e Melania Trump në Uashington, për sa i përket veshjeve, Zonja e Parë si gjithmonë është shfaqur e mrekullueshme.

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Për të mirëpritur pemën e Krishtlindjes, Melania gjithmonë ka veshur pallto të bukura , po aq të shtrenjta. Calvin Klein në 2017, Michael Kors në 2018, Dolce & Gabbana në 2019.

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Këtë vit, për rastin festiv, Melania ka zgjodhi një pallto madhështore nga Balenciaga, kombinuar me doreza lëkure dhe çizme me takë të lartë nga Alaïa.

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Melania Trump nuk mbajti maskë as këtë herë. Pavarësisht thirrjeve nga autoritetet shëndetësore për të kufizuar tubimet në ambientet brenda me rastin e festave të ardhshme, Donald dhe Melania po shkojnë përsëri kundër baticës. Në fakt, një festë për krishtlindje në Shtëpinë e Bardhë organizuar nga Zonja e Parë është planifikuar për në 30 nëntor. Sipas thashethemeve, numri i mysafirëve do të jetë më i ulët se në vitet e mëparshme dhe maska ​​do të jetë e detyrueshme./L.F-dritare.net

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump mëFestat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më

Festat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump mëFestat e fundit në Shtëpinë e Bardhë/ Melania Trump më