Na ndiqni edhe në

Politikë

Mark Marku caktohet drejtues politik i PD, në Lezhë!

Mark Marku caktohet drejtues politik i PD, në Lezhë!

Mark Marku, është caktuar drejtues politik i PD-së për zgjedhjet e 25 prillit, i Qarkut të Lezhës. Më herët Marku ka qenë deputet i Partisë Demokratike në Kuvend, ndërsa aktualisht ai është edhe pedagog në fakultetin e Historisë dhe Filologjisë në Tiranë./L.F-dritare.net