Na ndiqni edhe në

Shqip

Video/ E moshuara takon misin dhe flet për herë të parë, pas shumë kohësh!

Video/ E moshuara takon misin dhe flet për herë të parë, pas

Gëzim, gaz dhe hare morëm në shtëpinë e të moshuarëve, në nismën që Dritare Tv ndërmori për t’i bërë prindërit/gjyshërit të bukur në një ditë.

Një surprizë e cila na la pa fjalë të gjithëve ishte momenti kur një prej të moshuarëve që banon tek Moza, foli për herë të parë pas shumë kohësh.

View this post on Instagram

A post shared by Dritare Tv (@dritare_tv)

Edhe pas një kohë të gjatë heshtje, pas takimit me Miss Universe Albania Endi Demneri, e moshuara foli dhe bisedoi gjatë me të gjithë ne.

Kjo ishte pra magjia që bëri e bukura në këtë shtëpi!/M.K-dritare.net