Na ndiqni edhe në

Modë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të shtrenjta që kanë veshur të famshmet!

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të

Veshjet e bëra me porosi nga të famshmet janë përgatitur disa muaj përpara ditës së madhe. Puna, deri në detaje e stilistëve e çon shumë lart koston për këto fustane. Por në fakt, askush nga të famshmet nuk paguan për këto fustane, madje ato u paguan për t'i veshur. Sekreti pas kësaj është shumë i thjeshtë: personalitetet veprojnë si ambasadore të markave dhe ndihmojnë për t’i rritur famën dhe shitjet. Në këtë artikull sjellim fustanet më të shtrenjta që kanë veshur të famshmet.

16. Rachel McAdams - 30,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të
15. Sandra Bullock - 40,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të
14. Saoirse Ronan - 60,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të
13. Alicia Vikander - 80,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të 12. Anne Hathaway - 80,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të

11. Charlize Theron - 90,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të

10. Kate Winslet - 100,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të
9. Princesha Diana - 110,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të
8. Charlotte Rampling - 125,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të

7. Lupita Nyong’o - 150,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të

6. Cate Blanchett - 200,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të
5. Paris Hilton - 270,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të
4. Audrey Hepburn - 807,000 dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të
3. Nicole Kidman - 2 milionë dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të

2. Jennifer Lawrence - 4 milionë dollarë

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të

1. Marilyn Monroe - 4.6 milionë dollarë./K.C/dritare.net

Çmimet marramendëse! Këto janë 15 fustanet më të