Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Basha poston videon e Ramës: T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë

Basha poston videon e Ramës: T’i japim fund siç duhet dhe ta

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka postuar një video në Facebook, ku shfaqet dikush që prish një foto të kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë këtë video Basha ke vendosur një këngë të Dua Lipës, me vargjet:

“Është fare e qartë dhe e thjeshtë

Bëmë aq sa mundëm

Ka ardhur koha të të përshëndes nga dritarja

T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë.”/K.C/dritare.net