Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që më ndriçoi jetën!

Dielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që më

Dielli, djali i vogël i Arbana Osmanit sot bën 2-vjeç. Ashtu sikurse ka emrin, është për Arbanën dhe Eduartin. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Arbana shkruan se Dielli ishte një dhuratë e papritur, që i ka ndriçuar jetën.

Dielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që më

“Gëzuar Ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që me risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund te lindë sërish.

Dielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që mëDielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që më

Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, shkruan Arbana në instagramin e saj.

Dielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që mëDielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që më

Sot për të voglin po festojnë miqtë më të ngushtë të familjes se Arbanës dhe Eduartit, në një fermë vetëm për Diellin. /L.F-dritare.net

Dielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që mëDielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që mëDielli sot 1-vjeç, Arbana Osmani: Dhurata e papritur, që më