Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Çfarë ka mes Albana Osmanit dhe Robert Berishës!

Çfarë ka mes Albana Osmanit dhe Robert Berishës!

Postimi i fundit në instagramin e Albana Osmanit, u shoqërua me shumë komente. Ai që tërhoqi më shumë vëmendje, ishte nga Robert Berisha. A jam unë singël? Shkruan Albana, krahas disa fotove të saj në plazh.

Çfarë ka mes Albana Osmanit dhe Robert Berishës!

“Nga sot nuk je më”, i shkruan Roberti, përgjigje që nga Albana ka marrë emoji me të qeshura.

Çfarë ka mes Albana Osmanit dhe Robert Berishës!Çfarë ka mes Albana Osmanit dhe Robert Berishës!

Të dy emrat janë të njohur në ekran, e mbase shoqëria (për shkak të famës) ia lejon t’i komentojnë njëri-tjetrit, me shaka e mbase edhe me ngacmime.

Çfarë ka mes Albana Osmanit dhe Robert Berishës!

Dhe Roberti, nuk i kursen aspak. Sidoqoftë, për shkak të shoqërisë, apo për ndonjë ngacmim përtej saj, ndaj po e mbyllim me komentin e një ndjekësi: mënyrë e mirë për t'i propozuar!/L.F-dritare.net