Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Braktisi Italinë për Vlorën/ Spahiu: Nuk e ndërroj me asnjë qytet tjetër!

Braktisi Italinë për Vlorën/ Spahiu: Nuk e ndërroj me

Pjesë e udhëtimit mahnitës në Vlorë të Dritare TV ishte edhe një nga restorantet apo më mirë të themi bizneset që dinë se si klientin ta bëjnë të ndihet mbret.

Braktisi Italinë për Vlorën/ Spahiu: Nuk e ndërroj me

Bëhet fjalë për "Emiral" dhe ishte sipërmarrësja Mardela Spahiu e cila na tregoi se nisi gjithë ky rrugëtim.

Braktisi Italinë për Vlorën/ Spahiu: Nuk e ndërroj me

"Si fillim ideja ishte e bashkëshortit dhe donte që të nerrnim diçka këtu në plazhin e vjetër. Unë nuk isha absolutisht dakort sepse kisha atë opinionin që plazhi i vjetër nuk frekuentohej nga njerëzit. Ne kemi ardhur nga Italia në 2013, këtu. Fillimi ka qenë i vështirë por tani jemi abmientuar dhe nuk e ndërrojmë Vlorën me asnjë qytet të Evropës. Edhe pse nuk jemi vlonjatë", u shpreh Mardela./M.K/dritare.net