Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shpërthimi i bombolës në Velipojë/ Pas motrave dhe nënës, humb jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka!

Shpërthimi i bombolës në Velipojë/ Pas motrave dhe

Enriko Gjoka, 12 vjeç, ka humbur jetën ditën e sotme. Ai nuk ka mundur tu shpëtojë dot plagëve të marra nga shpërthimi i bombolës së gazit në hotelin e familje në Velipojë.

I mituri ka ndërruar jetë 4 ditë pas ndarjes nga jeta të nënës së tij. Kujtojmë se më parë humbën jetën dy motrat e tij, Klarisën dhe Danielën. Të katërt u dërguan në Itali për kurim, por për fat të keq nuk kanë mundur të mbijetojnë.

M.M-dritare.net