Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Nuk rrëmbeu çmimin e Ferma Vip, ja si reagoi Çiljeta pas eliminimit!

Nuk rrëmbeu çmimin e Ferma Vip, ja si reagoi Çiljeta pas

Çiljeta dhe Ditea nuk arritën të rrëmbejnë çmimin e madh në Ferma Vip, duke u eliminuar në sfidën përballë Dijonisit.

Të dyja fermeret pas eliminimit, pranuan që sfida e litarit për to ishte shumë e fortë përballë Dijonisit.

Pjesë nga biseda:

Fjoralba: Çili luftarake deri në pikën e fundit?

Çili: Ku e kishit gjet me këto duart e mia që janë për fizioterapist. Unë doja ta çoja deri në fund por ma hoqi Besi.

Besi: Nuk kishte faull.

Fjoralba: Ditushkën e shoh të mërzitur.

Ditea: Ku e gjetët këtë sfidë. Kjo është e bukura e sfidave.

Fjoralba: Si është të jesh kaq pranë dhe kaq larg kësaj finaleje?

Ditea: Një ndjenjë jo shumë e mirë. Por unë edhe sfidës i mora anën pozitive.

Çiljeta: Për mua është rrugëtim shumë i bukur, tani do të iki te të shtrenjtët e mi./M.K-dritare.net