Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Të ndjek 24/ 24, Kiara i shpreh fjalët e ëmbla Luizit!

Të ndjek 24/ 24, Kiara i shpreh fjalët e ëmbla Luizit!

Kiara Tito u largua nga shtëpia e BBV ‘prime’-in e kaluar dhe kjo gjë duke se ka ndikuar shumë në gjendjen emocionale të Luizit këto ditë.

Së fundmi ka bërë dhe një bisedë me Visin duke u shprehur se do të dëshironte ta dinte si e sheh Kiara tani nga jashtë.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i moderatores duke e quajtur ‘luan’ këngëtarin.

“Zgjohem dhe fle përballë teje. 24\24 vetëm me ty! Vazhdo përpara Luani im!”, ka shkruar ajo./A.ZH-dritare.net

Të ndjek 24/ 24, Kiara i shpreh fjalët e ëmbla Luizit!