Na ndiqni edhe në

Kronikë

Mirditë/Shantazhohej nga 5 persona, 15-vjeçarja dhunohej seksualisht prej 4 muajsh!

Mirditë/Shantazhohej nga 5 persona, 15-vjeçarja dhunohej seksualisht

Një rast shokues abuzimi me të mitur është zbuluar sot nga policia në Mirditë.

Pesë persona ranë në pranga pasi dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me një 15-vjeçare, të cilës gjithashtu i kanë bërë presione dhe shantazhe për të mos treguar.

Sipas informacioneve, e mitura ka nisur një njohje me njërin nga djemtë, e gjatë kësaj periudhe mes tyre ka pasur dhe momente intime.

Njëri prej të rinjve ka shfrytëzuar rastin, i cili e ka shantazhuar adoleshenten duke i thënë se aktin seksual e ka filmuar, e për të mos e shpërndarë më tej, e ka detyruar të kryejë marrëdhënie me 4 personat e tjerë.

Në këto kushte, vajza i është bindur djalit, e në mënyrë sistematike, pa dëshirën e saj, ka kryer marrëdhënie seksuale me 5 personat, për një periudhë disa mujore, më konkretisht nga muaji janar deri në prill.

Arrestimi i 5 personave të përfshirë në ngjarjen e rëndë, Artan Kaçorri 31 vjeç, Albert Molla 27 vjeç , Ermal Tarazhi 30 vjeç , Nike Lleshi 44 vjeç dhe shtetasi i mitur me iniciale A.Gj17 vjeç u bë në orët e para të mëngjesit të së martës. Ata ishin banor të fshatit Tarazh të Mirditës, ndërsa vajza, jetonte në Rrëshen./dritare.net