Na ndiqni edhe në

Modë

Të veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll si mbretëreshë Letizia!

Të veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll si

Mbretëresha e Spanjës, Letizia në çdo dalje të saj shfaqet e kuruar deri në detaj. Edhe këtë herë nuk na zhgënjeu, madje na dha një këshillë të mirë. Si të kombinojmë të zezën tani në dimër kur është kaq e vështirë të kombinohesh për shkak të të ftohtit.

Të veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll si

Së fundmi, Letizia mori pjesë në një takim pune me anëtarët e borit dhe ekipin drejtues të një fondacioni në Madrid. Kur del Letizia e kemi qejf ta bëjmë lajm, sepse ajo të frymëzon me çdo detaj.

Të veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll si

Letizia kishte veshur një fustan të zi, me krahë dhe të gjatë. Fustanin e kombinoi me një palë çizme të gjata, po të zeza. Për shkak se moti është shumë i ftohtë në Spanjë, mbretëresha hodhi një xhaketë krahëve, e stilit të gjerë dhe uniform, me ngjyrë të zerë. Letizia duket superyll me këtë veshje, si çdo herë tjerë!/K.C/dritare.net

Të veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll siTë veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll siTë veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll siTë veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll siTë veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll siTë veshësh të zeza në dimër dhe të dukesh yll si