Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Prag zgjedhjesh Basha publikon librin e tij të parë

Prag zgjedhjesh Basha publikon librin e tij të parë

Në prag zgjedhjesh kreu demokrat Lulzim Basha ka botuar një libër të titulluar “Misioni Im”. Në mbishkrishkim në këtë libër thuhet se ky botim është një letër e hapur drejtuar të gjithë shqiptarëve.

Prag zgjedhjesh Basha publikon librin e tij të parë

Në të janë qasjet personale të Bashës mbi jetën politike në vend dhe zhvillimet e opozitarizmit nën drejtimin e tij. Por siç duket përmes këtij libri, do të njohim edhe kreun demokrat jo vetëm në aspektin politik, por edhe atë personal./l.F-dritare.net