Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Efi, Bjordi, Tea, dhe Armaldo, kush doni të largohet të martën nga BBV?

Efi, Bjordi, Tea, dhe Armaldo, kush doni të largohet të martën


Katër janë të nominuarit për të dalë nga shtëpia e Big Brother Vip të martën.

Efi, Bjordi, Armaldo apo Tea janë në nominim. Ju kë doni të shpëtoni dhe kë doni të largoni nga shtëpia e BBV? Votoni në sondazh!

Poll