Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Erdhi Atara dhe u zbutën gjakrat/ Marrëdhënia Orinda-Turi në një foto!

Erdhi Atara dhe u zbutën gjakrat/ Marrëdhënia Orinda-Turi në

Çifti Orinda Huta dhe Turjan Hysko është shumë aktiv në rrjetet sociale. Më 15 korrik u bekuan me fëmijën e parë, bebushe Atarën.

Që prej atij momenti, jeta e Orindës dhe Turit ka ndryshuar plotësisht. Sot Turi ka ndarë me ndjekësit një foto të pushimeve të vitit të kaluar.

"Pastaj erdhi Atara dhe u zbuten gjakrat!”, ka shkruar ai./M.M-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)