Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama nga Brukseli: Mora vlerësimet më të mira për Shqipërinë

Rama nga Brukseli: Mora vlerësimet më të mira për

Kryeministri, Edi Rama ka postuar në Facebook disa çaste nga takimet në Bruksel. Ndërsa poston fotoy, Rama shkruan se sot ishte një ditë pozitive dhe produktive, ku mori vlerësimet më të mira për Shqipërinë.

“Ditë pozitive e produktive në një moment të vështirë për të gjithë; bashkëbisedime të drejtpërdrejta me miqtë tanë në Bruksel dhe vlerësime shumë të mira nga ana e tyre për Shqipërinë.”,- shkruan Rama./K.C/dritare.net

Rama nga Brukseli: Mora vlerësimet më të mira përRama nga Brukseli: Mora vlerësimet më të mira për