Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama publikon fotot nga spitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme në QSUT: Drejt përfundimit!

Rama publikon fotot nga spitali i  ri i Sëmundjeve të Brendshme

Ndërtimi i spitalit të ri të Sëmundjeve të Brendshme në QSUT është drejt përfundimit. Kryeministri Rama ka ndarë pamjet në rrjetet e tij sociale dhe e quan një shëmbëlltyre të vizionit transformues për Shëndetësinë që Duam.

Rama publikon fotot nga spitali i  ri i Sëmundjeve të BrendshmeRama publikon fotot nga spitali i  ri i Sëmundjeve të BrendshmeRama publikon fotot nga spitali i  ri i Sëmundjeve të Brendshme

“Ja edhe Spitali i Ri i Sëmundjeve të Brendshme, që po merr formë në QSUT, një tjetër shëmbëlltyrë e vizionit tonë transformues për Shëndetësinë që Duam”, shkruan Rama./L.F-dritare.net